Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length

Advanced search

315 Posts in 85 Topics- by 375 Members - Latest Member: MarexBro
RS HOSTINGGENERALNOObavestenjaServer održavanje za mesec Jul
Pages: [1]   Go Down
Print
Author Topic: Server održavanje za mesec Jul  (Read 3956 times)
Administrator
Full Member
View Profile WWW
« on: July 06, 2012, 07:02:21 PM »

Poštovani,

Do utorka (10.07.2012) izvršicemo uklanjanje preko 40 neaktivnih korisnika. Pored neaktivnih obrisaćemo sve naloge čija je sigurnost bila narušena. Molimo sve korisnike da nam se java. U suprotnom sve podatke i fajlove koje čuvate na našem serveru gubite i RS HOSTING se ograničava od bilo kakve odgovornosti.

S poštovanjem,

RS HOSTING

Newbie
*
View Profile
« Reply #1 on: July 07, 2012, 05:18:53 PM »

postovanje ,
dobijam e-mail od vas kao da imam parkiran sajt ili domen vec sta na vasem prostoru ,pa me zanima dali je ili nije ,s obzirom da ja nemam informaciju da je bilo sta moje parkirano kod vas,email.na koji stize obavestenje je ***** pa vas molim da mi proverite i da mi kazete ko je to parkirao kad znam da imam placen domen i hosting na drugom mestu.
jer sam prosle godine bila zrtva prevare ,a bitno mi je da znam jer je sajt usko vezan za posao kojim se bavim .
hvala
srdacno
tanja milenkovic
« Last Edit: July 07, 2012, 08:09:07 PM by ZEROF » Logged
Administrator
Full Member
View Profile WWW
« Reply #2 on: July 07, 2012, 08:08:22 PM »

Dobar dan,

Proverićemo to za Vas. Ujedno izbegavajte objavljivanje Vaših ličnih informacija na internetu, zato što nažalost uvek ima zlonamernih koji se služe sa istim. Iz tog razloga, uklonili smo mejl iz Vašeg posta.

Dodato : Mejl ste dobili kao član našeg foruma, tako da iz priloženog možete videti da sa Vaše strane nije potrebno da se brinete. Ubuduće ne obraćajte pažnju na mejlove koje se odnose na naše korisnike. Hvala na javljanju u svakom slučaju.

S poštovanjem,

RS HOSTING
« Last Edit: July 07, 2012, 08:28:37 PM by ZEROF » Logged

Administrator
Full Member
View Profile WWW
« Reply #3 on: July 09, 2012, 05:58:57 AM »

Poštovani,

U roku od 48h završavamo održavanje servera.

S poštovanjem,

RS HOSTING

Administrator
Full Member
View Profile WWW
« Reply #4 on: July 10, 2012, 07:38:36 AM »

Poštovani,

Obaveštavamo Vas da je sa servera uklonjeno 38 naloga, listu možete naći na sledećoj lokaciji : http://pastebin.com/fxeFqxp9. Većina sajtova je uklonjena iz sigurnosnih razloga, dok smo pojedinačne sajtove uklonili zbog neadekvatnog ili uvredljivog sadržaja.

Dobra vest za nove korisnike je da ćemo odobriti nekoliko naloga u narednih 24h, a zatim kontaktirati i osobe koje su dugo bili na listi čekanja.

S poštovanjem,

RS HOSTING

Pages: [1]   Go Up
Print
Jump to: